Anatolia Haberleri:

This folder doesn't exsits.
Bulunduğunuz Yer : İlaçlama Türleri Jel Uygulama

Jel İlaçlama

jel_ilaclama
Jel ilaçlama
hayatımızda çok kolaylık sağlayan bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlar özel bir yapım olup tamamen sağlıklıdır. Jel ilaçlar ülkemizde 2000 yılından itibaren kullanılmaktadır. Jel ilaçlar sağlık açısından herhangi bir tehlikesi yoktur. Jel ilaçlar evin iç kısımlarına ve evin belli kısımlarına uygulanır. Jel ilaçlar belli haşere gurubuna etki yapar her böcek ve haşere gurubuna jel ilaçlama yapmak yanlıştır. Jel ilaçlama ev içinde gezen börtü böcek dediğimiz hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, karınca ve evdeki diğer böceklere de etki eder.

EL İLAÇLAMANIN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Jel ilaçlama yönteminde ev ve işyerlerimizi terk etmemize gerek yoktur. İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermez.

İlaçlama yapılan yerlerin silinmemesi gerekir.

Jel ilaçlama öncesi ve sonrası herhangi bir hazırlık yapmanıza ve önlem almanıza gerek yoktur.

Jel ilaçlamada kapı pencere vb. hava alan yerleri kapatmanıza gerek yoktur.

Jel ilaçlamada çocuk oyuncaklarını, evcil hayvanlarınızı, besin maddelerinizi koruma altına almanıza gerek yoktur.JEL İLAÇ NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


1-JEL İLAÇ KOKULUMUDUR?

-Jel şeklinde olan bu ilaç koku içermez.

2-JEL İLAÇ HANGİ HAŞERE VE BÖCEKLER ÜZERİNDE DAHA ETKİLİ OLUR?

-Jel ilaç hamam böceği, kalorifer böceği, alman hamam böceği, amerikan hamam böceği  vb. haşereler üzerinde etkili bir ilaçtır.

3-JEL İLAÇ NASIL BİR İLAÇTIR?


-Jel ilaç kokusuz ve jel şeklinde bir ilaçtır.

4-JEL İLAÇ NERELERE UYGULANIR?

-Jel ilaç haşere ve böceklerin gezebileceği her yere uygulanır.

Hastalık taşıyıcısı böcek ve haşereler işyerimizde, evimizde sağlığımızı tehdit eden faktörlerdir. Böcek ve haşereler evimizin, işyerimizin, yaşadığımız her mekânın istenmeyen canlılarıdır. Böcekler ve haşereler insanlarda tiksinti duyma özelliğinden dolayı psikolojik etkilerinin yanında özellikle tifo, tifüs, sarılık, veba gibi hastalıkların yayılmasına, böcek ısırığı, kaşıntı, deride dökülme, ağrı gibi fiziksel şikâyetlere sebep olur. Yeryüzünde çok sayıda türü bulunan böcekler, üzerinde taşıdığı mikropları insanlara ve hayvanlara bulaştırır. Böcek ilaçlama sayesinde hem bu canlılardan kurtulmuş oluruz, hem de kendimizin, ailemizin ve çalışanlarımızın sağlığını güvence altına almış oluruz.
Böceklerden kurtulmanın en kesin yolu ilaçlama yaptırmaktır. İlaçlama yapacak ekiplerin bu işin eğitimini almış olmaları gerekir. Profesyonel olarak yapılmayan ilaçlama işi çevrenizin ve sizin sağlığınızı tehlikeye sokacaktır. İlaçlama yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Böcekler çok kısa zamanda üreyebilirler. Bir tane görülen böcek kısa sürede binlerce olabilir. Bilinçsiz kullanılan bazı ilaçlar böceklerin direncini daha da arttırırlar. Sıcak olmasından dolayı evlere girmek ve insanların gıdalarına ortak olmak isterler. Gıdalar üzerinde gezerler ve o gıdanın üzerine salya ve dışkı bırakarak insanlara mikrop ve bakterileri bulaştırırlar. Böcek türlerine göre kullanılan ilaçlar farklıdır. Hamam böceği, karafatma, kakalak, kalorifer böceği vb. haşereler için jel ilaçlama, tahtakurusu, pire gibi çok hızlı çoğalan böcek türleri için sıvı ilaç uygulaması yapılmalıdır. Fare türü kemirgenler içinse sıvı ilaç ve özel hazırlanmış yem tarzı ilaç kullanılmalıdır.
Güvenilir ilaçlama arıyorsanız Prestij İlaçlama olarak 7 gün 24 saat her an size bir telefon kadar yakın yakınız. Amacımız Böcek ilaçlama konusunda uzman personelimizle sizlere en iyi hizmeti vermektir. Firmamız Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır. İlaçlama için gelen elemanlarımız size gerekli tüm bilgi ve belgeleri verir.

Joomlart